AndreaMosaic - en to nl translation catalogue (323 entries)

en:  'Parquet' will place Portrait and Landscape tiles near each other. 'Mixed' will use rows of Landscape tiles together with rows of Portrait tiles.
nl: 'Parket' plaatst Portrait en Landscape tegels naast elkaar. 'Gemengd' gebruikt rijen Landscape tegels samen met rijen Portrait tegels.

en:  'Standard'/'Portrait' creates wall/brick style mosaic.
nl: 'Standaard'/'Portret' creëert een muur/baksteen mozaïek stijl.

en:  (%ld rows)
nl: (%ld rijen)

en:  Click here for more info.
nl: Klik hier voor meer informatie

en:  For VideoMosaics you should have many short video clips with relative static frames.
nl: Voor VideoMozaïeken heb je veel kleine video clips nodig met relatief statische frames.

en:  If you set this parameter then other two Height parameters are updated automatically.
nl: Als je deze parameter wijzigt zullen ook 2 andere Hoogte parameters worden bijgewerkt.

en:  If you set this parameter then other two Width parameters are updated automatically.
nl: Als je deze parameter wijzigt zullen ook 2 andere Breedte parameters worden bijgewerkt.

en:  Mosaic# %d/%d
nl: Mozaïek# %d/%d

en:  Pixels Width
nl: Pixels Breedt

en:  Please select a different Pattern or support AndreaMosaic to receive the Bonus Pack which includes the extra Patterns.
nl: Selecteer een andere Patroon of steun AndreaMosaic om het Bonus Pakket te ontvangen welke extra patronen bevat.

en:  Please support AndreaMosaic to remove the limit.
nl: Ondersteun AndreaMosaic om de limiet te verwijderen.

en:  RGB Value
nl: RGB Waarde

en:  Text Report.txt
nl:  Text Rapportage.txt

en:  Tiles Minimum
nl:  Tegel Minumum

en:  times
nl:  aantal

en: %ld Landscape images
nl: %ld Landscape afbeeldingen

en: %ld Portrait images
nl: %ld Portrait afbeeldingen

en: %ld unique tiles
nl: %ld unieke tegels

en: &Create Mosaic
nl: &Creëer Mozaïek

en: (Select an Image with the + Button or Drag&&Drop here your Photo)
nl: (Selecteer een afbeelding met the + knop of Sleep je foto hiernaartoe)

en: (Select an Image with the + Button)
nl: (Selecteer een afbeelding met de + knop)

en: (Use Directory of Input Image)
nl: (Gebruik folder van Input afbeelding)

en: About
nl: Over

en: Add Folder
nl: Toevoegen Folder

en: Adding Tile#: %d of %d
nl: Toevoegen Tegel#: %d van %d

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: All Parameters are correct :-)
nl: Alle parameters zijn correct :-)

en: Allocated Memory when building the final Mosaic (in megabytes). Use a lower value if you get an Out of memory error message.
nl: Toegewezen Geheugen bij het verwerken van de uiteindelijke Mozaïek (in megabytes). Gebruik een lagere waarde als je een 'Out of memory' foutmelding krijgt.

en: Analysis of Image...
nl: Afbeeldings Analyse...

en: Analyzing Mosaic Tile#: %d of %d
nl: Analiseren Mozaïek Tegel#: %d van %d

en: AndreaMosaic is a tool to create Photographic Mosaic images. Read the Tutorial to learn how to get the best results. Free Mosaics are available at my wallpaper web site
nl: AndreaMosaic is een tool om fotografische Mozaïek afbeeldingen te maken. Lees de handleiding om te leren de beste resultaten te krijgen. Gratis Mozaïeken zijn te vinden op mijn wallpaper web site

en: AndreaMosaic use Open Source components from other authors, special thanks to those authors. Visit this page for more information:
nl: AndreaMosaic gebruikt Open Source componenten van andere auteurs, speciale dank gaat naar deze auteurs. Bezoek deze pagina voor meer informatie:

en: Are you sure you want to use the Color process to compare Images? Note that you must Analyze the images again.
nl: Weet je zeker dat je het kleur proces wilt gebruiken om de afbeeldingen te vergelijken? Let erop dat je de afbeeldingen dan opnieuw moet analiseren.

en: Artist
nl: Artiest

en: Auto Save
nl: Automatisch Opslaan

en: Average Quality
nl: Gemiddelde Kwaliteit

en: Balanced Quality
nl: Gebalanceerde Kwaliteit

en: Best Quality
nl: Beste Kwaliteit

en: Black
nl: Zwart

en: Black && White:
nl: Zwart / Wit:

en: Blue
nl: Blauw

en: Bonus Pack
nl: Bonus Pakket

en: Border Size: %s
nl: Rand Grootte: %s

en: Building Mosaic Tiles...
nl: Bouwen Mozaïek Tegels...

en: Calculating Mosaic Information...
nl: Berekenen Mozaïek Informatie...

en: Calculating Tile Distance...
nl: Tegel Afstand Berekenen...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Change the Tile Size. The maximum size is %lu Tiles.
nl: Verander de Tegel grootte. De maximale grootte is %lu Tegels.

en: Color Change Priority:
nl: Kleur Wijzigen Prioriteit:

en: Color Change:
nl: Kleur Verandering:

en: Color:
nl: Kleur:

en: Completed %.2f%%, Time %s,
nl: Afgerond %.2f%%, Tijd %s,

en: Completed %ld Mosaic! | Completed %ld Mosaics!
nl[0]: %ld Mozaïeken Afgerond!
nl[1]: %ld Mozaïeken Afgerond!

en: Count:
nl: Aantal:

en: Create Mosaic
nl: Creëer Mozaïek

en: Create a NEW subdirectory
nl: Maak een NIEUWE subfolder

en: Create a subdirectory
nl: Maak een subfolder

en: Creating Mosaic...
nl: Mozaïek Creëren...

en: Custom Tile Variants
nl: Aangepaste Tegel Varianten

en: Cyan
nl: Cyaan

en: DSLR Tiles (3:2)
nl: DSLR Tegels (3:2)

en: Default Frame Rate
nl: Standaard Frame Rate

en: Do not create subdirectories
nl: Maak geen subfolders

en: Do you want to continue?
nl: Wil je verder gaan?

en: Do you want to save the Mosaic in Black&White?
nl: Wil je het Mozaïek in Zwart/Wit opslaan?

en: Don't use consecutive:
nl: Opeenvolgend niet gebruiken:

en: Duplicate spacing:
nl: Herhalings ruimte:

en: English Language by Andrea Denzler.
nl: Nederlandse vertaling door UWiX.

en: Exclude Folders (These folders contain images that will never be used)
nl: Exclude Folders (Deze folders bevatten afbeeldingen die nooit gebruikt zullen worden)

en: Extract
nl: Extraheren

en: Extract Frames from Video/Movie
nl: Haal frames uit Video/Film

en: Extract Tiles from Video...
nl: Extraheer Tegels uit Video...

en: Extract VideoTile# %d/%d (Frame# %d->%d)...
nl: Uitpakken VideoTegel# %d/%d (Frame# %d->%d)...

en: Faster
nl: Sneller

en: File Format:
nl: Bestands formaat:

en: File Prefix:
nl: Bestand toevoeging:

en: First Frame
nl: Eerste Frame

en: First:
nl: Eerste

en: Flip Vertically
nl: Verticaal Spiegelen

en: Frame Selection
nl: Frame selectie

en: Frame Size/Position
nl: Frame grootte/positie

en: Freeing Memory
nl: Opschonen Geheugen

en: Freeing Memory (Stopping...)
nl: Opschonen Geheugen (Stoppen...)

en: Good Detail Quality
nl: Goede Detail Kwaliteit

en: Good Quality
nl: Goede Kwaliteit

en: Good Tile Quality
nl: Goede Tegel Kwaliteit

en: Gray
nl: Grijs

en: Green
nl: Groen

en: Height
nl: Hoogte

en: Height:
nl: Hoogte:

en: High Detail Quality
nl: Hoge Detail Kwaliteit

en: High Quality
nl: Hoge Kwaliteit

en: High Tile Quality
nl: Hoge Tegel Kwaliteit

en: I suggest to allow the Tile Duplication
nl: Ik stel voor om Tegel Duplicatie toe te staan

en: I suggest to enable Tile Rotation 90° or select a Pattern with both Landscape and Portrait tiles, for example Parquet/Mixed
nl: Ik stel voor de Tegel Rotatie 90° te activeren of een Patroon selecteren met Landscape en Portrait tegels, bijvoorbeeld Parket/Gemixt.

en: I suggest to reduce the Duplicate Spacing
nl: Ik stel voor om de Duplicatie Ruimte te verminderen

en: If Yes then the Video Clips will be extracted and saved in a separate folder. Usually static Video Tiles aren't very interesting.
nl: Wanneer 'Ja' dan zullen de Video Clips opgeslagen worden in een aparte folder. Meestel zijn statische Video Tegels niet erg interessant.

en: If Yes then the list of used Tiles will be loaded from the special file with suffix 'Tile List.txt'. This feature is enabled when selecting the 'Faster' Processing.
nl: Wanneer geselecteerd zal de lijst van gebruikte Tegels geladen worden uit het speciale bestand 'Tile List.txt'. De optie is actief wanneer de 'Snellere' Verwerking is geselecteerd.

en: If Yes then the list of used Tiles will be saved in the special file with suffix 'Tile List.txt'. This feature is enabled when selecting the 'Faster' Processing.
nl: Wanneer geselecteerd zal de lijst van gebruikte Tegels geladen worden uit het speciale bestand 'Tile List.txt'. De optie is actief wanneer de 'Snellere' Verwerking is geselecteerd.

en: If a VideoMosaic has a length of 100 frames then the Reverse Loop means that the first 50 frames of the VideoMosaic play each VideoTile from frame 1 to 50. The last 50 frames of the VideoMosaic play each VideoTile from frame 50 to frame 1. So that the overall VideoMosaic can be played in an endless loop. If the length of a VideoTile is shorter, for example 30 frames then in a 100 frames VideoMosaic it would play:
     VideoMosaic Frame#: 1...30 ... 31...60 ... 61...80 ... 81...100
     VideoTile Frame#  : 1...30 ... 30...1  ...  1...20 ... 20...1
     Options:
      'ALL' - all videotiles will be played forward/backward (default).
      'NECESSARY' - only VideoTiles shorter than the VideoMosaic will be played forward/backwards. The other videotiles will loop only forward.
      'NONE' - all VideoTiles will be played only forward.
nl: Wanneer een VideoMozaïek een lengte heeft van 100 frames dan zal de keerlus die de eerste 50 frames van het VideoMozaïek afspeelt elke VideoTegel gebruiken van frame 1 tot 50. De laatste 50 frames van het VideoMozaïek speelt elke VideoTegel van frame 50 tot frame 1. Op deze manier wordt de VideoMozaïek in een loop afgespeeld. Wanneer de lengte van een VideoTile korter is, bijvoorbeeld 30 frames, dan in een 100 frames VideoMozaïek zal deze op deze manier afslepen:
     VideoMozaïek Frame #:1...30 ... 31...60 ... 61...80 ... 81...100
     VideoTegel Frame #: 1..30 ... 30...1 ... 1...20 ... 20...1
      Opties:
     'ALL' - alle videotegels zullen voorwaarts/achterwaarts worden afgespeeld (standaard).
     'NECESSARY'- alleen videotegels korter dan het VideoMozaïek zullen voorwaarts/achterwaarts worden afgespeeld. De overige videotegels worden alleen voorwaarts afgespeeld.
     'NONE' - alle videotegels zullen alleen voorwaarts worden afgespeeld.

en: If enabled then a MaskFile based on the current settings will be created. With a Photo Editor you can modify this file. Then specify 'MaskFile' for the Mosaic Size parameter in the main screen. The MaskFile feature is limited to about 400 Megapixels.
nl: Wanneer geactiveerd wordt er een Masker Bestand, gebaseerd op de huidige instellingen, gemaakt. Met een fotobewerkings programma kun je dit bestand veranderen. Geef het 'Masker' voor de Mozaïek grootte op in het hoofdscherm. Het Masker bestand is gelimiteerd tot 400 Megapixels.

en: If selected then the Original Tile is used, normally this option is always selected.
nl: Wanneer geselecteerd wordt de Orginele Titel gebruikt, standaard is deze optie altijd geselecteerd.

en: If selected then the advanced settings are also saved into the settings else the default values will be used when loading the settings.
nl: Wanneer geselecteerd worden de geavanceerde instellingen ook bewaard anders zullen de standaard waarden worden gebruikt.

en: If selected then the currently loaded Tile List will be saved into the settings.
nl: Wanneer geselecteerd zal de huidig geladen Tegel lijst opgeslagen worden in de instellingen.

en: If your mosaic does not use any video clips then the Video Mosaic will have this frame rate.
nl: Als je Mozaïek geen video clips gebruikt dan zal de Video Mozaïek deze frame rate gebruiken.

en: If your mosaic does not use any video clips then the Video Mosaic will have this number of frames.
nl: Wanneer je Mozaïek geen video clips gebruikt dan zal de Video Mozaïek dit aantal frames gebruiken.

en: Image | Images
nl[0]: Afbeelding
nl[1]: Afbeeldingen

en: Image Compare:
nl: Afbeelding Vergelijk:

en: Include Folders (Populate using Drag&Drop or Add Folder button)
nl: Include Folders (Vullen d.m.v. slepen&neerzetten of de Folder Toevoegen knop)

en: Initializing Mosaic...
nl: Initialiseren Mozaïek...

en: Insert Split Parameters
nl: Voeg Split parameters toe

en: Inserting %ld required Images into the mosaic...
nl: Invoegen %ld vereistte Afbeeldingen in het mozaïek...

en: JPEG Images
nl: JPEG afbeeldingen

en: Last Frame
nl: Laatste Fram

en: Last:
nl: Laatste:

en: Left:
nl: Links:

en: Load Default Values
nl: Standaard waarden herstellen

en: Load/Save Settings:
nl: Laden/Opslaan Instellingen:

en: Loading Image...
nl: Afbeelding Inladen...

en: Loading Mask Image...
nl: Masker Afbeelding Inladen...

en: Love all and enjoy :)
nl: Hou van alle en geniet :)

en: Low Quality
nl: Lage Kwaliteit

en: Main Image to reproduce as a Mosaic:
nl: Afbeelding waarvan het Mozaïek gemaakt wordt:

en: MaskFile
nl: MaskerBestand

en: Maximum
nl: Maximaal

en: Maxium Detail
nl: Maximum Detail

en: Medium Detail
nl: Gemiddeld Detail

en: Memory Block
nl: Geheugen Blok

en: Minimum Static
nl: Minimale Statisch

en: Mirror
nl: Spiegelen

en: Mixed
nl: Gemengd

en: More Options
nl: Meer Opties

en: Mosaic | Mosaics
nl[0]: Mozaïk
nl[1]: Mozaïken

en: Mosaic Created.
nl: Mozaïek gecreëerd.

en: Mosaic Directory:
nl: Mozaïek Map:

en: Mosaic Filename:
nl: Mozaïek Bestandsnaam:

en: Mosaic Folder
nl: Mozaïek Map

en: Mosaic Information:
nl: Mozaïek Informatie:

en: Mosaic Max Size: %s
nl: Mozaïek Max Grootte: %s

en: Mosaic Parameters
nl: Mozaïek Parameters

en: Mosaic Preview
nl: Mozaïek Voorbeeld

en: Mosaic Processing:
nl: Mozaïek Verwerking:

en: Mosaic Resolution:
nl: Mozaïek Resolutie:

en: Mosaic Size
nl: Mozaïek Grootte

en: Mosaic Size:
nl: Mozaïek Grootte:

en: Mosaic Subdirectory:
nl: Mozaïek Submap:

en: Mosaic Web/HTML Page:
nl: Mozaïek Web/HTML pagina:

en: Mosaic completed! Do you want to open the destination folder?
nl: Mozaïek compleet! Wil je de bestemmings folder openen?

en: Mosaic in: %s
nl: Mozaïek in %s

en: Movie Tiles (16:9)
nl: Film Tegels (16:9)

en: New List
nl: Nieuwe Lijst

en: No Border
nl: Geen Rand

en: No Frames
nl: Geen Frames

en: No Images are loaded. Please add a Folder to the Folder List
nl: Geen afbeeldingen geladen. Voeg een folder aan Folder lijst toe

en: No Web Page
nl: Geen Web Pagina

en: Not all pictures in your Tile List will be used
nl: Niet alle afbeeldingen in je Tegel lijst zullen gebruikt worden

en: Not all tiles in your Mosaic will be filled
nl: Niet alle tegels in je Mozaïek zullen gevuld zijn

en: Number of Splits:
nl: Aantal Gesplitst:

en: Orange
nl: Oranje

en: Original
nl: Origineel

en: Original Tile
nl: Orginele Titel

en: Out Of Memory while allocating an Image made of %ldx%ld Pixels
nl: Out Of Memory bij het toewijzen van een Afbeelding met %ldx%ld Pixels

en: Output Options
nl: Output opties

en: Overwrite existing Mosaic
nl: Overschrijven bestaande Mozaïek

en: Parallel Execution of some tasks in AndreaMosaic:
     0  - Detect automatically the number of CPU's
     1  - Use a single process only (no parallel execution).
     >0 - Use that number of processes / Parallel Execution.
     -1 - Replace this value with the detected number of CPU's.
nl: Parallele Uitvoering van sommige taken in AndreaMosaicL
     0 - Detecteer het aantal CPU's automatisch.
     1 - Gebruik alleen één proces (geen parallele uitvoering).
     >0 - Gebruik dit aantal processen / Parallele Uitvoering.
     -1 - Vervang deze waarde door het aantal gedetecteerde CPU's.

en: Parquet
nl: Parket

en: Pattern:
nl: Patroon:

en: Photo | Photos
nl[0]: Foto
nl[1]: Foto's

en: Photograph | Photographs
nl[0]: Foto
nl[1]: Foto's

en: Photomosaic
nl: Fotomozaïek

en: Please add an Image using the + button or drag it here from Windows Explorer
nl: Voeg een afbeelding toe m.b.v. + knop of sleep de afbeelding vanaf Windows Verkenner

en: Please add folders containing JPG Images!
nl: Voeg folders toe die JPG afbeeldingen bevatten!

en: Please enable the Split Mosaic feature or Save the Mosaic in PPM/RAW format to avoid this limit.
nl: Activeer alsjeblieft de Split Mozaïek functie of bewaar het Mozaïek in PPM/RAW formaat om de limiet te omzeilen.

en: Please insert a valid value for the parameter
nl: Voer een geldige waard in voor de parameter

en: Please insert valid values for the Split Size in Pixels. Valid values between 10 and 1,000,000 pixel.
nl: Voer correcte waardes in voor de Split Grootte in Pixels. Geldige waarden zijn tussen de 10 en 1.000.000 pixels.

en: Please load a Tile List before selecting one of the automatic Mosaic Settings
nl: Laad alsjeblieft een Tegel lijst voordat je een van de automatische Mozaïek instellingen selecteert

en: Please load or create a Tile Images List. This List will be used to build the Mosaic.
nl: Laad of maak een Tegel Afbeeldingen Lijst. Deze lijst wordt gebruikt om het Mozaïek te maken.

en: Please select a Folder where the Mosaic should be saved:
nl: Selecteer de folder waar het Mozaïek moet worden opgeslagen:

en: Please select a Tile Type or the Tutorial for more information.
nl: Selecteer een Tegel Type of de Tutorial voor meer informatie.

en: Please specify all the parameters
nl: Voer alstublieft alle parameters in

en: Please write questions/comments in the Forum (click here)
nl: Plaats vragen/opmerkingen in het Forum (klik hier)

en: Process Priority. If you want AndreaMosaic to run in the background then use a value of LOWEST/IDLE.
nl: Process Prioriteit. Wanneer je AndreaMosaic in de achtergrond wilt uitvoeren gebruik dan de waarde LAAGSTE/IDLE.

en: Processes
nl: Processen

en: Professional
nl: Professioneel

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk

en: Purple
nl: Paars

en: Quality:
nl: Kwaliteit

en: Random Frame
nl: Willekeurige Frame

en: Ready
nl: Klaar

en: Rectangle Tiles (4:3)
nl: Rechthoekige Tegels (4:3)

en: Red
nl: Rood

en: Remove Selected
nl: Verwijder Geselecteerde

en: Replace the default values with the current Advanced Settings.
nl: Vervang de standaard waarden met de huidige geavanceerde instellingen.

en: Required Folders (These folders contain images to use ALWAYS)
nl: Required Folders (Deze folders bevatten afbeeldingen die ALTIJD gebruikt worden)

en: Resolution: %.0lf PPI
nl: Resolutie: %.0lf PPI

en: Reverse Loop
nl: Terugl Loop

en: Rotated 180°
nl: Roteer 180°

en: Rotated 90°
nl: Roteer 90°

en: Sample Frame
nl: Voorbeeld Frame

en: Save Default Values
nl: Bewaar standaard waarden

en: Save List
nl: Opslaan Lijst

en: Save Settings
nl: Opslaan Instellingen

en: Save a new Mosaic
nl: Opslaan nieuwe Mozaïek

en: Save as:
nl: Opslaan als:

en: Saving Mosaic...
nl: Opslaan Mozaïek...

en: Saving Report
nl: Rapportage Opslaan

en: Saving Split Image #%d/%d: %dx%d...
nl: Opslaan Split Afbeelding #%d/%d: %dx/%d...

en: Saving...
nl: Bewaren...

en: Select this option if you want to create a Black&White Mosaic without the necessity to convert all your Tiles and original photo into Black&White images. This option will produce a better mosaic than converting the final color mosaic into a grayscale image.
nl: Selecteer deze optie als je een Zwart/Wit Mozaïek wilt maken zonder alle Tegels en de Originele foto naar zwart/wit hoeven te converteren. Deze optie geeft een beter resultaat dan achteraf een kleuren mozaïek om te zetten naar zwart/wit (grayscale).

en: Select your prefered language:
nl: Selecteer je taal voorkeur:

en: Sequential
nl: Opeenvolgend

en: Set the Advanced Settings to the default values.
nl: Stel de geavanceerde instellingen in op de standaard waarden.

en: Show Advanced Settings
nl: Toon geavanceerde instellingen

en: Show Rectangle
nl: Toon Rechthoek

en: Show ToolTips:
nl: Toon ToolTips:

en: Shows an (ugly) Mosaic Preview at low quality. Values No or Yes.
nl: Toont een (lelijke) Mozaïek Voorbeeld op lage kwaliteit. Waarden Nee of Ja.

en: Size Parameters:
nl: Formaat Parameters:

en: Size in pixels:
nl: Grootte in pixels:

en: Size in tiles:
nl: Grootte in tegels:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Special Thanks to all the supporters! Thank You! Thank You! Thank You!
nl: Speciale dank aan alle supporters! Bedankt! Bedankt! Bedankt!

en: Specify how each tile is modified to make a better Mosaic. 'High Detail' will produce a better mosaic but worse tiles. 'High Quality' will produce better tiles. The modification amount is choosen in the main Window
nl: Specificeert hoe elke tegel wijzigd om een betere Mozaïek te maken. 'Hoog Detail' resulteert in een betere mozaïek maar slechtere tegels. 'Hoge Kwaliteit' produceert betere tegels. Het wijzigings aantal wordt gekozen in het hoofdscherm

en: Specify how many tiles are in every column of a splitted image.
nl: Geef op hoeveel tegels in elke kolom er moeten zijn van een gesplitste afbeelding.

en: Specify how many tiles are in every row of a splitted image.
nl: Geef op hoeveel tegels in elke rij van een gesplitste afbeelding er moeten zijn.

en: Specify how much detail is needed for the mosaic. The best choice is Automatic. Specify a higher detail only if you have several thousand Images in the Tile Images List.
nl: Specificeer hoeveel detail nodig is voor de mozaïek. De beste keuze is Automatisch. Stel alleen een hoger detail in als je enkele duizenden Afbeeldingen in de Tegel Afbeeldingen Lijst hebt.

en: Specify if you want a Deep Zoom Composer project to publish on the web using Microsoft Deep Zoom Composer and Silverlight Technology
nl: Geef aan of je een Deep Zoom Composer project op het web wilt publiseren met Microsoft Deep Zoom Composer en Silverlight Technologie

en: Specify if you want a Text Report with the details of the created mosaic
nl: Geef aan of je een Tekst Rapport met details wilt van de gemaakte mozaïek

en: Specify if you want a Web Page file that you can publish. For a custom size replace 'nnnn' with the size of the mosaic to publish.
nl: Geef aan of je een Web pagina wilt dat je kunt publiseren. Voor een afwijkende grootte vervang 'nnn' met de grootte van de te publiceren Mozaïek.

en: Specify if you want to show the ToolTips suggesting how to use AndreaMosaic
nl: Geef aan of je ToolTips met suggesties voor het gebruik van AndreaMosaic wilt zien

en: Specify in how many columns you want to split the mosaic.
nl: Geef op in hoeveel kolommen het mozaïek gesplitst moet worden.

en: Specify in how many rows you want to split the mosaic.
nl: Geef op in hoeveel rijen het mozaïek gesplitst moet worden.

en: Specify the File Format of the saved Mosaic: BMP or JPEG.
nl: Geef het bestands formaat van de Mozaïek: BMP of JPEG.

en: Specify the Height in pixel of every splitted image.
nl: Geef de Hoogte in pixels voor elke gesplitste afbeelding.

en: Specify the Width in pixel of every splitted image.
nl: Geef de Breedte in pixels voor elk gesplitste afbeelding.

en: Specify the color of the border around every tile.
nl: Geef de kleur op voor de rand om elke tegel.

en: Specify the size of the border around every tile. For a custom size replace 'nnnn' with any value. All common units are available: pixel/PX, feet,inch/", meter/m/cm/mm, tiles, megapixel/MP, gigapixel/GP, kilopixel/KP
nl: Geef de grootte op van de rand om elke tegel. Voor een aangepaste grootte pas 'nnnn' met de gewenste waarde aan. Alle algemene formaten zijn beschikbaar: pixel/PX, voet, inch/", meter/m/cm/mm, tegels, megapixel/MP, gigapixel/GP, kilopixel/KP

en: Specify the unit of measure to use when showing the mosaic information.
nl: Geef de te gebruiken maatvoering op wanneer de mozaïek informatie wordt getoond.

en: Specify where your Mosaics should be saved. By default into the same directory of your Input Image
nl: Geef aan waar de Mozaïeken moeten worden opgeslagen. Standaard is dit dezelfde map als je Inputr Afbeeldingen

en: Split Mosaic:
nl: Split Mozaïek:

en: Split Size
nl: Splits Grootte

en: Square
nl: Vierkant

en: Square Tiles (1:1)
nl: Vierkante Tegels (1:1)

en: Static Video Threshold
nl: Statische Video Drempel

en: Static Videos
nl: Statische Videos

en: Stop the Mosaic's
nl: Stop de Mozaïeken

en: Stopped!
nl: Gestopt!

en: Stopping...
nl: Wordt gestopt...

en: Stronger
nl: Sterker

en: Text Report File:
nl: Tekst Rapport Bestand:

en: Thank You
nl: Dank U

en: The Codec used when compressing/encoding a Video Clip. It is used when creating the VideoMosaic or extracting VideoTiles from a Video. It is the case-sensitive FourCC Code (4 characters). If you want to compress your video I may suggest the XVID codec: 'XVID' else leave the default value of '0' for a faster/uncompressed video (you can compress it later with a Video Editing tool).
nl: De Codec bij het comprimeren/coderen van een Video Clip. Dit wordt gebruikt wanneer een VideoMozaïek wordt gemaakt of bij het extraheren van VideoTegels van een Video. Het is de hoofdlettergevoelige FourCC Code (4 karakters). Als je je video wilt comprimeren stel ik voor dat je de XVID codec gebruikt: 'XVID' of anders laat het standaard op '0' staan voor een snellere ongcomprimeerde video (je kunt  het later comprimeren met een Video Bewerkings programma).

en: The First/Last Frame values must be between 0 and %ld
nl: De eerste/laatste frame waarde moet tussen 0 en %ld zijn

en: The Maximum number of Frames for each extracted Video Tile.
nl: Het maximaal aantal frames voor elke geëxtraheerde Video  Tegel.

en: The Minimum number of Frames for each extracted Video Tile.
nl: Het minimaal aantal frames voor elke geëxtraheerde Video Tegel.

en: The Priority of the three Color Channels Red, Green and Blue. Change these values to give more weight to Red, Green or Blue. If for example you want to take into account the sensitivity of the human eye then try Red=30, Green=59 and Blue=11.
nl: De prioriteit voor de 3 kleur kanalen Rood, Groen en Blauw. Wijzig deze waarde om Rood, Groen of Blauw te versterken. Wanneer je, bijvoorbeeld, de gevoeligheid van het menselijke oog wilt benadrukken kun je Rood=30, Green=59 en Blauw=11 instellen.

en: The extraction will create NEW subdirectories called FRAMES001, FRAMES002.
nl: Het extraheren zal NIEUWE mappen maken genaamd FRAMES001, FRAMES002.

en: The value Left+Width (%ld+%ld pixels) must not exceed the Video Width of %ld pixels
nl: De waarde links+breedte (%ld+%ld pixes) mag niet de Video breedte van %ld pixels overschreiden

en: The value Top+Height (%ld+%ld pixels) must not exceed the Video Height of %ld pixels
nl: De waarde boven+hoogte (%ld+%ld pixels) mag niet de Video hoogte van %ld pixels overschreiden

en: There is a Mosaic process running. Do you want to stop it?
nl: Er is een Mozaïek proces aan de gang. Wil je dit proces beeïndigen?

en: This button will allow you to Save all the current Mosaic settings (including the Tile List) to a specfied Name. You can then load the saved Settings from the Settings List.
nl: Deze knop staat het toe alle Mozaïek instellingen op te slaan (inclusief de Tegel Lijst) naar een opgegeven naam. Je kunt deze dan inladen vanuit de Instellingen Lijst.

en: This button will create your Mosaic
nl: Deze knop creëert je Mozaïek

en: This file was created using a different version of AndreaMosaic
nl: Dit bestand is gemaakt met een andere versie van AndreaMosaic

en: This is the Frame Rate of the final video. By default it will be the most used frame rate of your video clips. The Frame Rate of the VideoMosaic can be an absolute value or a value relative to the Frame Rate of the VideoTiles used in the Mosaic multiplied an optional number. For example 'FREQ' means that if the Frame Rate will be the most frequent Frame Rate analyzing all used VideoTiles. 'MIN'/'MAX' is the lowest/highest Frame Rate of all VideoTiles in the Mosaic.
nl: Dit is de Frame Rate van de uiteindelijke video. Standaard is dit de hoogst gebruikte frame rate van je video clips. De Frame Rate van het VideoMozaïek can een absolute waarde hebben of een waarde relatief aan de Frame Rate van de VideoTegels gebruikt in het Mozaïek, vermenigvuldigd met een optioneel aantal. Bijvoorbeeld: 'FREQ' betekent dat de Frame Rate gelijk zal zijn aan de meest frequente Frame Rate van alle gebruikte VideoTegels. 'MIN/MAX' is de laagste/hoogste Frame Rate van alle VideoTegels in het Mozaïek.

en: This is the status message of the current operation. Error messages are displayed here.
nl: Dit is de status melding van de huidige handeling. Foutmeldingen worden hier getoond.

en: Tile | Tiles
nl[0]: Tegel
nl[1]: Tegels

en: Tile Borders
nl: Tegel Randen

en: Tile Count: %ld x %ld = %.0lf tiles (approx.)
nl: Aantal Tegels: %ld x %ld = %.0lf tegels (ongeveer)

en: Tile Duplication:
nl: Tegel Duplicatie:

en: Tile List Load
nl: Tegel Lijst Laden

en: Tile List Save
nl: Tegel Lijst Opslaan

en: Tile Size:
nl: Tegel Grootte:

en: Tile Size: %s = %s
nl: Tegel Grootte: %s = %s

en: Tile Variants:
nl: Tegel Variatie:

en: Tile: %s...
nl: Tegel: %s...

en: Tiles from Video/Movies
nl: Tegels van Video/Film

en: Too many Errors
nl: Te veel Fouten

en: Top:
nl: Boven:

en: Total
nl: Totaal

en: Unable to open file '%s'
nl: Bestand '%s' is niet te openen

en: Unable to open the User Guide '%s'. Please install the Acrobat PDF Reader or a compatible PDF Reader!
nl: Kan de Gebruikers Handleiding '%s' niet openen. Installeer de Acrobat PDF Reader of een compatibel PDF Reader!

en: Unable to read frame nr.%d. Error %d
nl: Fout bij het lezen van frame nr.%d. Fout %d

en: Unable to read the video
nl: Video kan niet gelezen worden

en: Unable to save file '%s'
nl: Bestand '%s' kan niet worden opgeslagen

en: Use same tile up to:
nl: Gebruik dezelfde tegel tot x aantal keer:

en: Use this button to add a new folder to the list of folders above
nl: Gebruik deze knop om een nieuwe folder aan de folder lijst toe te voegen

en: Use this button to add an Image to the list of Images
nl: Gebruik deze knop om een Afbeeldingen aan de lijst toe te voegen

en: Use this button to clear the list of Folders and Images currently loaded.
nl: Gebruik deze knop om de lijst van huidig geladen Folders en Afbeeldingen te legen.

en: Use this button to extract thousands of Tiles from your preferred video/movie files.
nl: Gebruik deze knop om enkele duizenden Tegels te extraheren uit je video/film bestanden.

en: Use this button to remove all images from the list
nl: Gebruik deze knop om alle Afbeeldingen uit de lijst te verwijderen

en: Use this button to remove the currently displayed Image from the list
nl: Gebruik deze knop om de huidige Afbeelding uit de lijst te verwijderen

en: Use this button to remove the currently selected items in the list of folders
nl: Gebruik deze knop om de geselecteerde items uit de lijst van folders te verwijderen

en: Use this button to set the advanced parameters for the Mosaic creation
nl: Gebruik deze knop om de geavanceerde instellingen te wijzigen voor het Mozaïek

en: Use this list to select one of the predefined Mosaic templates or one of the Settings that you saved previously.
nl: Gebruik deze lijst om een van de voorgedefineerde Mozaïek sjablonen te selecteren of een van de instellingen die voorheen opgeslagen is.

en: User Interface
nl: Gebruikers Interface

en: Using Mask File
nl: Masker bestand wordt gebruikt

en: Version %s - Tile Aspect Ratio %d:%d
nl: Versie %s - Tegel Verhouding %d:%d

en: Very High Quality
nl: Zeer Hoge Kwaliteit

en: Very Low Detail
nl: Zeer Laag Detail

en: Video Files
nl: Video Bestanden

en: Video is not supported on Mac OS X or Linux
nl: Video wordt niet ondersteund op Mac OS X of Linux

en: VideoMosaic (Uncompressed)
nl: VideoMozaïek (ongecomprimeerd)

en: Weaker
nl: Zwakker

en: When two consecutive Frames differ by a value greater than this threshold then a new VideoClip will be extracted. Lower values will extract more (and shorter) VideoClips. Higher values will extract less (and longer VideoClips). Suggested values between 50 and 5000.
nl: Wanneer twee opeenvolgende Frames verschillen met een waarde hoger dan de treshold dan zal een nieuwe VideoClip gextraheerd worden. Lagere waarden zullen meer (en kortere) VideoClips extraheren. Hogere waarden zullen minder (en langere VideoClips) extraheren. Voorgestelde waarden tussen 50 en 5000.

en: When two consecutive Frames differ by a value lower than the '%s' then they are considered as Static Frames. When there are more than '%s' consecutive Frames then those are considered as a Static VideoClip, normally uninteresting for VideoMosaics. Enable option '%s' to extract the Static Video Clips.
nl: Wanneer twee opeenvolgende Frames verschillen met een waarden lager dan '%s' worden deze als Statische Frames beschouwd. Wanneer er meer dan '%s' opeenvolgende Frames zijn dan worden deze als Statische VideoClip beschouwd, normaal gesproken onbelangrijk voor VideoMozaïeken. Activeer de optie '%s' voor het extraheren van Statische Video Clips.

en: White
nl: Wit

en: Width
nl: Breedte

en: Width:
nl: Breedte:

en: Will set the Length of the final VideoMosaic in Frames. Usually each second contains between 25 and 30 Frames, so for a 10 seconds VideoMosaic you need like 300 Frames. This value can be an absolute value or a value relative to the Frames of the Video tiles used in the Mosaic multiplied by an optional number. For example 'MAX*3' means that if the longest VideoTile has 100 Frames then the overall VideoMosaic will have 300 Frames. 'MIN' is the shortest VideoTile in the Mosaic and 'AVG' is the average length of the VideoTiles in the Mosaic.
nl: Stelt het aantal frames van de uiteindelijke VideoMozaïek in. Normaal bevat elke second 25 tot 30 Frames, dus voor 10 seconden VideoMozaïek heb je 300 frames nodig. Dit kan een absolute waarde of waarde relatief ten opzichte van de Frames van de Video tegels in de Mozaïek, vermenigvuldigd met een optioneel aantal. Bijvoorbeeld: 'MAX*3' betekent, wanneer de langste VideoTegel 100 Frames bevat de totale VideoMozaïek zal bestaan uit 300 Frames. 'MIN' is de kortste VideoTegel in het Mozaïek en 'AVG' is de gemiddelde lengte van de VideoTegels in het Mozaïek.

en: With this parameter it is possible to modify the 'Image Detail' parameter available in More Options. When setting a value other than -1 then you force the priority of the Medium Details to this value. Use a value different than -1 only after you mastered the attitude of the 'Image Detail' parameter. Possible values are -1 or from 0 to 100.
nl: Met deze parameter is het mogelijk het 'Afbeeldings Detail' te wijzigen. Wanneer je de waarde instelt anders dan -1 forceer je de prioriteit van de 'Medium Details' naar deze waarde. Gebruik een waarde anders dan -1 alleen nadat je  het gebruik van de 'Afbeelding Detail' parameter onder de knie hebt. Mogelijke waarden zijn -1 of van 0 tot 100.

en: Yellow
nl: Geel

en: You have created %ld Mosaic since %s! | You have created %ld Mosaics since %s!
nl[0]: Er is %ld Mozaïek gemaakt sinds %s!
nl[1]: Er zijn %ld Mozaïeken gemaakt sinds %s!

en: You must restart AndreaMosaic for this change to take effect.
nl: Je moet AndreaMosaic opnieuw opstarten voordat deze verandering wordt toegepast.

en: You will be asked for a Video file (avi,divx,mov,etc) to analyze. If you get any error message then please install the 'VfW video codecs' used by your Video. A good collection of codecs is freely available at the web site %s. You need to install ONLY the 'VfW video codecs', not the full package.
nl: Er zal gevraagd worden om een Video bestand (avi,divx,mov,etc.) te analyseren. Als er een foutmelding ontstaat installeer dan de 'VfW video codecs' die door het bestand gebruikt worden. Een goede collectie codecs is gratis verkrijgbaar op %s. Je hoeft alleen de 'VfW video codecs' te installeren, niet het volledige pakket.

en: Your List has %ld video clips with over %ld frames each.
nl: Je Lijst heeft %ld video clips met elk %ld frames.

en: feet
nl: voet

en: no
nl: nee

en: no duplicates
nl: geen dubbelen

en: or by email
nl: of d.m.v. een email

en: tiles
nl: tegels

en: tiles x row
nl: tegels per rij

en: unlimited
nl: geen limiet

en: unlimited times
nl: geen limiet

en: yes
nl: ja
